Pro jaké kočičky je určena virtuální adopce?
- Virtuální adopci nabízíme u kočiček, které nelze umístit do nových domovu. Ať už z důvodu věku či nemoci nebo plachosti.
Jak si virtuálně adoptovat kočičku?
- Vybraným kočičkám můžete odesílat libovolnou částku na transparentní účet 2002628864/2010 nebo na sbírkový účet 2101704786/2010.  Do poznámky stačí uvést jméno kočičky, pro kterou je částka určena.
Jak virtuální adopce probíhá?
- Napíšeme Vám, že penízky přišly a zveřejníme Vás na těchto stránkách u dané kočičky jako adoptujícího.

Martička k nám přijela z plaché kočičí komunity z Hájemství, kde nadále nemohla zůstat. Martička zůstává plachá a ostražitá. Proto je nemožné umístnění do nového domova. Pokud se vám kočička líbí, budeme rádi když přispějete na transparentní účet 2001618864/2010 nebo i jinou materiální pomoci. Martička děkuje!!!!

Zeta se k nám dostala z plaché kočičí komunity z Hájemství .U Zety zůstává pud a výchova plaché kočičí komunity. Kvůli její plachosti je nemožné umístění do nového domova. Pokud se Vám tato černá krasavice líbí, budeme rádi, když přispějete na transparentní účet 2001618864/2010 nebo i jinou materiální pomoci. Zeta děkuje!!!

Hopinka a Vlnka, dvě kočičky, které zůstaly u opuštěného domu ve Starkově. Jedni je krmili, druzí odháněli. Všimla si jich paní, která jezdí do Starkova nakupovat. Poprosila depozit s pomoci a s odchytem.

Bambulka je kastrovaná kočička, která žila v poloplaché komunitě u Alberta v Trutnově. Byla odchycena a převezena do depozita. Bambulce zůstává pud a výchova plaché kočičí komunity. Proto kočička nemůže hledat nový domov. Pokud se Vám kočička líbí a nemáte doma svého mazlíčka, budeme rádi, když přispějete na transparentní účet 2001618864/2010 nebo...

Atik je bíločerný, kastrovaný kocourek, který byl jako měsíční koťátko vyhozený u nemocnice, kde byl nalezen ve velmi špatném stavu a převezen do depozita. Ze začátku vypadalo, že Atik ani nepřežije, ale pak se jeho zdravotní stav začal pomalu zlepšovat díky stravě a podáváním léku. Z důvodu špatného zacházení v období jeho vývinu nemá v podstatě...

Ferda je pětiletý, kastrovaný kocourek, který byl přijat do depozita od starší paní, která se již ze zdravotních důvodu nemohla o něj starat. Během karantény i následného veterinárního vyšetření bylo zjištěno, že Ferda občas trpí epileptickými záchvaty a nyní podstoupil operaci kýly, ze které se zotavuje. Ferda je velmi tvrdohlavý a svérázný. Proto...