Jaké jsou hlavní podmínky adopce?
- Musíte mít minimálně 18 let.
- Pokud není kočička kastrovaná, zavazujete se ve vhodném věku kočičku nechat vykastrovat.
- Vyhrazujeme si právo kontroly, ale samozřejmě jen v případě, když to bude nezbytně nutné.
Co budete potřebovat, když si přijedete pro vybranou kočičku?
- Určitě přepravku na kočičku.
- 500,- poplatek jako příspěvek na kastraci, odčervení a vakcinaci, celkové náklady jsou mnohem vyšší.
Co se od nás dozvíte?
- Jaké kočičky absolvovala testy a pokud bere kočička léky, tak jaké.
- Rádi poradíme s péči a doporučíme vhodné krmivo.

Kočičkám chceme dát nový domov plný lásky, protože mají za sebou hodně utrpení a bolesti.

Kočička má za sebou těžký osud po úmrtí majitelky. Byla novými majiteli vyhozena na ulici. nechápala, co se stalo a neustále se vracela zpět a vždy byla ukrutným způsobem vyhozena. Sousedka se již na to nemohla dívat, byly jsme požádáni o její přijetí. Meluzinka je testovaná, kastrovaná a očkovaná. Je moc hodná vděčná a čistotná. Hledáme pro ni...

Suleen zůstala opuštěna u rodinného domku napospas osudu, když se majitele odstěhovali. Soused, kterému nebyl osud kočičky lhostejný, nás požádal o její přijetí .Kočička je mazlivá, čistotná,kastrovaná, očkovaná.

Kočička zůstala opuštěná u rodinného domku napospas osudu, když se majitele odstěhovali. Zazi je hodná,mazlivá a čistotná. Je kastrovaná a očkovaná.

Faust je černobílý kocourek mohutnějšího vzhledu, který se delší dobu potuloval mezi domky a nikdo se k němu nehlásil. Faust je čistotný, vykastrovaný, klidný. Má odoperovanou břišní kýlu, nyní je zdravý a v pořádku.
Hledáme pro něj nový domov nejlépe v bytě.

Pippa je zhruba dvouletá kočička, která se potulovala po sídlišti. Kočička je černá se šedivou podsadou a s bílou špičkou na ocasku. Je kastrovaná, očkovaná a čistotná. Hledáme pro ni domov, kde by ji měli moc rádi.

Lesánek je zhruba dvouletý kocourek, který byl nalezený opuštěný na lesní cestě. Je černý mohutnějšího vzhledu. Je čistotný, kamarádský a mazlivý.

Torinek je asi roční vykastrovaný, mourovatý kocourek, který byl nalezen opuštěný v prázdném domě. Kocourek je mazlivý,čistotný a velmi dobře snáší ostatní kamarádi v depozitu.Hledáme při něj nový domov.

Tomíček je asi roční vykastrovaný mourovatý kocourek, který byl nalezen opuštěný v prázdném domě. Kocourek je čistotný, mazlivý a velmi dobře snáší ostatní kamarádi v depozitu. Hledáme při něj nový domov.