Jaké jsou hlavní podmínky adopce?
- Musíte mít minimálně 18 let.
- Pokud není kočička kastrovaná, zavazujete se ve vhodném věku kočičku nechat vykastrovat.
- Vyhrazujeme si právo kontroly, ale samozřejmě jen v případě, když to bude nezbytně nutné.
Co budete potřebovat, když si přijedete pro vybranou kočičku?
- Určitě přepravku na kočičku.
- 500,- poplatek jako příspěvek na kastraci, odčervení a vakcinaci, celkové náklady jsou mnohem vyšší.
Co se od nás dozvíte?
- Jaké kočičky absolvovala testy a pokud bere kočička léky, tak jaké.
- Rádi poradíme s péči a doporučíme vhodné krmivo.

Kočičkám chceme dát nový domov plný lásky, protože mají za sebou hodně utrpení a bolesti.

Bonifác je roční černý kocourek s delší srstí, který pochází z odchytu z Trutnova. Je kastrovaný, testovaný a očkovaný. Je čistotný, hodný a klidný. Velmi dobře snáší ostatní kočičí kamarády v depozitu.

Minďa je dvouletá, kastrovaná kočička, která zůstala v bytě po zemřelém majiteli jako nechtěně dědictví. Je čistotná, klidná a hodná.

Norika je 3,5 měsíční kočička, která byla přijata jako nechtěné koťátko z Police. Je čistotná veselá a hravá. Jako všechna koťátka má test a očkování.

Černá kočička s výraznýma očkama je 3,5 měsíce stará. Byla přijata jako nechtěně koťátko z Police. Je čistotná, zvídavá a hravá. Má test a očkování.

Vrtulka je 3,5 měsíční kočička, která byla přijata z Police jako nechtěně koťátko. Je čistotná, veselá a hravá. Má test a očkování.

Rozárka je tříměsíční mourovatá kočičí slečna, která byla přijata do depozita opuštěná a nechtěná. Je zdravá, hravá, čistotná. Je to taková malá rošťanda. .Má test a očkování.

Sára je krásná černobílá tříměsíční kočička která byla nalezena hodnou slečnou v zuboženém stavu. Je veselá, čilá, zdravá a čistotná. Má test a očkování.