Jaké jsou hlavní podmínky adopce?
- Musíte mít minimálně 18 let.
- Pokud není kočička kastrovaná, zavazujete se ve vhodném věku kočičku nechat vykastrovat.
- Vyhrazujeme si právo kontroly, ale samozřejmě jen v případě, když to bude nezbytně nutné.
Co budete potřebovat, když si přijedete pro vybranou kočičku?
- Určitě přepravku na kočičku.
- 500,- poplatek jako příspěvek na kastraci, odčervení a vakcinaci, celkové náklady jsou mnohem vyšší.
Co se od nás dozvíte?
- Jaké kočičky absolvovala testy a pokud bere kočička léky, tak jaké.
- Rádi poradíme s péči a doporučíme vhodné krmivo.

Kočičkám chceme dát nový domov plný lásky, protože mají za sebou hodně utrpení a bolesti.

Rumcajs je mourovato-bily kocourek který žil v poloplache komunitě kočiček u Jičína, kde nemohl nadále zůstat. Jeho věk dle odhadu veterináře je 11 měsíců. Je kastrovaný, testovaný a očkovaný. Velmi brzy si zvykl na domácí prostředí. Je klidný a spokojený, rád si hraje s kočičími kamarády v depozitu.

Ritchie je celorezavý Kocourek, který se delší dobu potuloval kolem hřbitova v Úpici, chodil za lidmi a prosil o něco k jídlu. Dle odhadu veterináře je starý kolem dvou let. Je testovaný, kastrovaný a očkovaný. Velmi brzy si zvykl na domácí prostředí a ostatní kočičí kamarády v útulku.

Evža je mladá tříbarevná kočička s delší srstí, která se delší dobu potulovala kolem paneláků a prosila o něco k snědku a snažila se s lidmi dostat do bytu. Kočička je testovaná, kastrovaná i očkovaná. Jen velmi špatně snáší pobyt v depozitu a ostatní kočičí svěřence. Proto pro ni hledáme milující domov, kde by byla nejlépe sama nebo s...

Greg má dle odhadu veterináře věk kolem jednoho roku. Našel se v zalepeném kočičím záchodku u útulku. Kocourek je hravý, čistotný, hodný a vděčný. Je i kastrovaný, očkovaný a testovaný.

Krásná kočička, která byla přijata do depozita kvůli těžké alergii miminka. Je čtyřletá, kastrovaná, čistotná a kontaktní.