Jaké jsou hlavní podmínky adopce?
- Musíte mít minimálně 18 let.
- Pokud není kočička kastrovaná, zavazujete se ve vhodném věku kočičku nechat vykastrovat.
- Vyhrazujeme si právo kontroly, ale samozřejmě jen v případě, když to bude nezbytně nutné.
Co budete potřebovat, když si přijedete pro vybranou kočičku?
- Určitě přepravku na kočičku.
- 500,- poplatek jako příspěvek na kastraci, odčervení a vakcinaci, celkové náklady jsou mnohem vyšší.
Co se od nás dozvíte?
- Jaké kočičky absolvovala testy a pokud bere kočička léky, tak jaké.
- Rádi poradíme s péči a doporučíme vhodné krmivo.

Kočičkám chceme dát nový domov plný lásky, protože mají za sebou hodně utrpení a bolesti.

Roční testovaná a kastrovaná kočička k nám byla přijata ve vysokém stádiu březosti a u nás i porodila. Nyní hledá nový domov. Je přítulná, čistotná a moc vděčná.

Dle odhadu veterináře dvouletý kocourek je testovaný a kastrovaný. Pochází z odchytu z Trutnova. Je moc hodný, přítulný a čistotný.

Viktorka pochází z odchytu z Trutnova. Je jí kolem dvou let. Je kastrovaná, čistotná a přítulná.

Roční kastrovaná kočička, která k nám přišla z odchytu z Trutnova. Je moc milá a hodná i čistotná.

Černý tříměsíční kocourek se našel opuštěný v krabici spolu se sourozenci. Je čistotný, rád si hraje s ostatními kočičími kamarády v depozitu.

Černá tříměsíční kočička, která se našla spolu se sourozenci opuštěná v krabici. Je čistotná a roztomilá.

Malý princ se našel opuštěný v krabici spolu se sourozenci v Trutnově-Libči. Je mu dva a půl měsíce. Je čistotný, čilý a hravý jako ostatní koťátka.

Pětiměsíční kastrovaný kocourek, který se narodil poloplaché kočičce. Po vyléčení kočičí rýmy se mu na pravém očičku udělal vřídek, který se delší dobu léčil. Nyní je v pořádku, pouze očičko zůstává malinko zúžené, ale nijak a v ničem ho to neomezuje. Je hodný, čistotný a přítulný.

Roční kastrovaná kočička, která se přitoulala ve vysokém stádiu březosti k hotelu ve Špindlerově mlýně. Kočička je čistotná, klidná a mazlivá

Luffy je půlroční kastrovaná kočička, která se našla opuštěná v Úpici-Radči. Je čistotná a hravá. Velmi dobře se snáší s ostatními kočičími kamarády v depozitu.

Kastrovaný kocourek, který byl přinesen do rodiny jako dárek. Rodina ho bohužel nechtěla, protože by měla kočiček víc než chtěla. Lionel je mazlivý, čistotný a velmi zvídavý.

Vrkouš je dle odhadu veterináře dvouletý kocourek,který se pritoulal k jedné z chat,kde nemohl nadále zůstat,proto byl přijat do depozita.Kocourek je hodný, milý a čistotný.Velmi dobře snáší ostatní kočičí kamarádi v depozitu