Jaké jsou hlavní podmínky adopce?
- Musíte mít minimálně 18 let.
- Pokud není kočička kastrovaná, zavazujete se ve vhodném věku kočičku nechat vykastrovat.
- Vyhrazujeme si právo kontroly, ale samozřejmě jen v případě, když to bude nezbytně nutné.
Co budete potřebovat, když si přijedete pro vybranou kočičku?
- Určitě přepravku na kočičku.
- 500,- poplatek jako příspěvek na kastraci, odčervení a vakcinaci, celkové náklady jsou mnohem vyšší.
Co se od nás dozvíte?
- Jaké kočičky absolvovala testy a pokud bere kočička léky, tak jaké.
- Rádi poradíme s péči a doporučíme vhodné krmivo.

Kočičkám chceme dát nový domov plný lásky, protože mají za sebou hodně utrpení a bolesti.

Kočička byla odchycena v zahrádkách (Peklo). Její věk je zhruba mezi 1-2 roky. Je vykastrovaná, testovaná a očkovaná. Delší dobu trpěla podvýživou, nyní je však v pořádku a zdravá. Velmi špatně snáší pobyt v útulku, je rada sama a byla by výbornou společnici pro osamělého člověka, či pro rodinu, kde by mohla být sama.

Denoušek je tříměsíční kocourek nalezený v opuštěné stavbě. Je čistotný,hravý,mazlivý a zdravý.

Vojtěška je mourovatá kočička, která k nám přišla od bezdomovce, jehož kočička se neustále a nekontrolovatelně množila. A my jsme byly požádáni o pomoc. Kočička je čistotná, milá, hravá a zdravá.

Anita je tříměsíční želvovinová kočička, která byla nalezena jako jedno z opuštěných koťátek. Anita je přítulná,čistotná a společenská. Hledáme pro ni nový domov.

Torinek je pesimistčini mourovatý kocourek, který byl nalezen opuštěný v prázdném domě. Kocourek je mazlivý,čistotný a velmi dobře snáší ostatní kamarádi v depozitu.Hledáme při něj nový domov.

Tomíček je pesimistčini mourovatý kocourek, který byl nalezen opuštěný v prázdném domě. Kocourek je čistotný, mazlivý a velmi dobře snáší ostatní kamarádi v depozitu. Hledáme při něj nový domov.

Floriánek je čtyřměsíční černobílý dlouhosrstý kocourek, který byl vyhozen z auta v chatové oblasti spolu se svou sestřičkou. Je mazlivý, klidný a čistotný. Hledáme pro něj nový domov nejlépe do bytu.