Pro jaké kočičky je určena virtuální adopce?
- Virtuální adopci nabízíme u kočiček, které nelze umístit do nových domovu. Ať už z důvodu věku či nemoci nebo plachosti.
Jak si virtuálně adoptovat kočičku?
- Vybraným kočičkám můžete odesílat libovolnou částku na transparentní účet 2002628864/2010 nebo na sbírkový účet 2101704786/2010.  Do poznámky stačí uvést jméno kočičky, pro kterou je částka určena.
Jak virtuální adopce probíhá?
- Napíšeme Vám, že penízky přišly a zveřejníme Vás na těchto stránkách u dané kočičky jako adoptujícího.

Černý kocourek, dle odhadu veterináře dva roky starý pravděpodobně kříženec kočky britské se našel opuštěný v Úpici. Chvíli byl na služebně MP, poté byl přijat do útulku. Pan Úpický je k lidem bojácný. Z tohoto důvodu nemůžeme pro něj hledat nový domov.

Majda je desetiletá kočička, která zůstala v bytě po vážně nemocné majitelce. Kočička je velmi bojácná, samotářská a plachá. Proto nemůže hledat nový domov a zůstává v depozitu.

Jeseper je desetiletý kocourek pravděpodobně kříženec kočky Savannah, který zůstal v bytě po vážně nemocné majitelce. Kocourek je hodný, čistotný, ale k cizím lidem zůstává bojácný z tohoto důvodu a věku kocourka neumisťujeme.

Bertík je dvouletý, kastrovaný kocourek, který se našel jako opuštěné kotě na náměstí. Bertik se narodil s vrozenou oční vadou a má neustále ucpávání očních kanálků z důvodu této nemoci není možné umístění do nového domova

Evža je dle odhadu veterináře dvouletá, kastrovaná kočička. Potulovala kolem paneláku, snažila se dostat dovnitř a prosila o něco k snědku. Kočička ale zůstává k lidem opatrná, nevrlá a bojácná. Proto kočičku neumisťujeme.

Filípek je dvouletý kastrovaný kocourek,který byl nalezen jako dvoutýdenní kotě u silnice. Zůstává opatrný a bojácný a má po těžké operaci očička. Proto nemůže hledat nový domov.

Čertička je čtyřletá, kastrovaná kočička, která se narodila v poloplaché komunitě. Byla odchycena jako malé kotě i se sourozenci a převezena do depozita. Velmi dlouho se u ni projevovala kočičí chřipka. Zůstavá u ni plachost a nedůvěra k lidem. Proto zatím není možné umístění do nového domova. Pokud se Vám Čertička libí a nemůžete mít doma svého...