Pro jaké kočičky je určena virtuální adopce?
- Virtuální adopci nabízíme u kočiček, které nelze umístit do nových domovu. Ať už z důvodu věku či nemoci nebo plachosti.
Jak si virtuálně adoptovat kočičku?
- Vybraným kočičkám můžete odesílat libovolnou částku na transparentní účet 2002628864/2010 nebo na sbírkový účet 2101704786/2010.  Do poznámky stačí uvést jméno kočičky, pro kterou je částka určena.
Jak virtuální adopce probíhá?
- Napíšeme Vám, že penízky přišly a zveřejníme Vás na těchto stránkách u dané kočičky jako adoptujícího.

Kocourek byl umístěn do nového domova, kde si nezvykl. Vrátil se velmi nespokojený a vylekaný. Z tohoto důvodu kocourka dále neumisťujeme a je nabízen k virtuální adopci.
Pokud se Vám kocourek líbí, budeme rádi, když přispějete na transparentní účet 2001618864/2010 nebo i jinou materiální pomoci. Malvin děkuje!!!!!!!!

Alenka byla vrácena z umístění v novém domově si nemohla zvyknout na majitele syčela a škrabala. Kočičku již dále umisťovat nebudeme. Zůstává v depozitu.
Pokud se Vám kočička líbí, budeme rádi, když přispějete na transparentní účet 2001618864/2010 nebo i jinou materiální pomoci. Alenka děkuje !!!!

Betynka je dvouletá černá, kastrovaná kočička, která k nám přijela s paní z Ukrajiny. Jelikož se paní zhoršuje zdravotní stav nemohla se nadále o kočičku starat. Po dlouhém čekání byla přijata do depozita. Kočička je plachá, bojácná a nedůvěřuje lidem. Proto momentálně nemůže hledat nový domov a zůstává v depozitu

Zoltán byl přijat do depozita před dvěma lety jako nechtěné dědictví po zemřelé majitelce. Hodně dlouho si zvykal na nové prostředí. Stále zůstává bojácný a plachý k lidem pohladit se vůbec nedá. Proto nemůže hledat nový domov a zůstává v depozitu.

Evža je dle odhadu veterináře dvouletá, kastrovaná kočička. Potulovala kolem paneláku, snažila se dostat dovnitř a prosila o něco k snědku. Kočička ale zůstává k lidem opatrná, nevrlá a bojácná. Proto kočičku neumisťujeme.

Čertička je čtyřletá, kastrovaná kočička, která se narodila v poloplaché komunitě. Byla odchycena jako malé kotě i se sourozenci a převezena do depozita. Velmi dlouho se u ni projevovala kočičí chřipka. Zůstavá u ni plachost a nedůvěra k lidem. Proto zatím není možné umístění do nového domova. Pokud se Vám Čertička libí a nemůžete mít doma svého...

Zeta se k nám dostala z plaché kočičí komunity z Hájemství .U Zety zůstává pud a výchova plaché kočičí komunity. Kvůli její plachosti je nemožné umístění do nového domova. Pokud se Vám tato černá krasavice líbí, budeme rádi, když přispějete na transparentní účet 2001618864/2010 nebo i jinou materiální pomoci. Zeta děkuje!!!

Hopinka a Vlnka, dvě kočičky, které zůstaly u opuštěného domu ve Starkově. Jedni je krmili, druzí odháněli. Všimla si jich paní, která jezdí do Starkova nakupovat. Poprosila depozit s pomoci a s odchytem.