Pro jaké kočičky je určena virtuální adopce?
- Virtuální adopci nabízíme u kočiček, které nelze umístit do nových domovu. Ať už z důvodu věku či nemoci nebo plachosti.
Jak si virtuálně adoptovat kočičku?
- Vybraným kočičkám můžete odesílat libovolnou částku na transparentní účet 2002628864/2010 nebo na sbírkový účet 2101704786/2010.  Do poznámky stačí uvést jméno kočičky, pro kterou je částka určena.
Jak virtuální adopce probíhá?
- Napíšeme Vám, že penízky přišly a zveřejníme Vás na těchto stránkách u dané kočičky jako adoptujícího.

Bertík je dvouletý, kastrovaný kocourek, který se našel jako opuštěné kotě na náměstí. Bertik se narodil s vrozenou oční vadou a má neustále ucpávání očních kanálků z důvodu této nemoci není možné umístění do nového domova

Miloušek je tříletý kastrovaný kocourek, který byl přijat jako půlroční kotě U majitelů byl zavřený v jedné místnosti bez oken a topení. Miloušek zůstává k lidem, bojácný, opatrný a nedůvěřivý, proto nemůže hledat umístění v novém domově.

Filípek je dvouletý kastrovaný kocourek,který byl nalezen jako dvoutýdenní kotě u silnice. Zůstává opatrný a bojácný a má po těžké operaci očička. Proto nemůže hledat nový domov.

Mikouš je tříletý kastrovaný kocour. Byl přijat z Maršova od starší paní, která se ze zdravotních důvodu nemohla o něj nadále starat. Kocourek zůstává plachý, nedůvěřivý a obezřetný, proto není možné pro něj hledat nový domov.

Čertička je čtyřletá, kastrovaná kočička, která se narodila v poloplaché komunitě. Byla odchycena jako malé kotě i se sourozenci a převezena do depozita. Velmi dlouho se u ni projevovala kočičí chřipka. Zůstavá u ni plachost a nedůvěra k lidem. Proto zatím není možné umístění do nového domova. Pokud se Vám Čertička libí a nemůžete mít doma svého...

Martička k nám přijela z plaché kočičí komunity z Hájemství, kde nadále nemohla zůstat. Martička zůstává plachá a ostražitá. Proto je nemožné umístnění do nového domova. Pokud se vám kočička líbí, budeme rádi když přispějete na transparentní účet 2001618864/2010 nebo i jinou materiální pomoci. Martička děkuje!!!!

Zeta se k nám dostala z plaché kočičí komunity z Hájemství .U Zety zůstává pud a výchova plaché kočičí komunity. Kvůli její plachosti je nemožné umístění do nového domova. Pokud se Vám tato černá krasavice líbí, budeme rádi, když přispějete na transparentní účet 2001618864/2010 nebo i jinou materiální pomoci. Zeta děkuje!!!

Monty je pětiletý, kastrovaný kocourek, který byl vyhozen poblíž depozita, Chodil od domu k domu a prosil o něco dobrého k snědku. Po oznámení byl přijat do depozita. Veterinární prohlídkou byla zjištěna šelest na srdíčku, na kterou Monty bere doživotně léky. Proto Montyho neumisťujeme. Pokud se Vám kocourek líbí, budeme rádi, když přispějete na...