Pro jaké kočičky je určena virtuální adopce?
- Virtuální adopci nabízíme u kočiček, které nelze umístit do nových domovu. Ať už z důvodu věku či nemoci nebo plachosti.
Jak si virtuálně adoptovat kočičku?
- Vybraným kočičkám můžete odesílat libovolnou částku na transparentní účet 2002628864/2010 nebo na sbírkový účet 2101704786/2010.  Do poznámky stačí uvést jméno kočičky, pro kterou je částka určena.
Jak virtuální adopce probíhá?
- Napíšeme Vám, že penízky přišly a zveřejníme Vás na těchto stránkách u dané kočičky jako adoptujícího.

Šestiletou kočičku, která zůstala sama u opuštěného domu, když se majitelka odstěhovala a kočičku tam nechala napospas osudu, hodní sousedé zpočátku krmili. Poté jsme byli požádání o přijetí do depozita. Kostelka po svých zkušenostech zůstává bojácná, plachá a nedůvěřivá k lidem. Proto kočičku neumisťujeme.

Betynka je dvouletá černá, kastrovaná kočička, která k nám přijela s paní z Ukrajiny. Jelikož se paní zhoršuje zdravotní stav nemohla se nadále o kočičku starat. Po dlouhém čekání byla přijata do depozita. Kočička je plachá, bojácná a nedůvěřuje lidem. Proto momentálně nemůže hledat nový domov a zůstává v depozitu

Zoltán byl přijat do depozita před dvěma lety jako nechtěné dědictví po zemřelé majitelce. Hodně dlouho si zvykal na nové prostředí. Stále zůstává bojácný a plachý k lidem pohladit se vůbec nedá. Proto nemůže hledat nový domov a zůstává v depozitu.

Černý kocourek, dle odhadu veterináře dva roky starý pravděpodobně kříženec kočky britské se našel opuštěný v Úpici. Chvíli byl na služebně MP, poté byl přijat do útulku. Pan Úpický je k lidem bojácný. Z tohoto důvodu nemůžeme pro něj hledat nový domov.

Jeseper je desetiletý kocourek pravděpodobně kříženec kočky Savannah, který zůstal v bytě po vážně nemocné majitelce. Kocourek je hodný, čistotný, ale k cizím lidem zůstává bojácný z tohoto důvodu a věku kocourka neumisťujeme.

Evža je dle odhadu veterináře dvouletá, kastrovaná kočička. Potulovala kolem paneláku, snažila se dostat dovnitř a prosila o něco k snědku. Kočička ale zůstává k lidem opatrná, nevrlá a bojácná. Proto kočičku neumisťujeme.

Čertička je čtyřletá, kastrovaná kočička, která se narodila v poloplaché komunitě. Byla odchycena jako malé kotě i se sourozenci a převezena do depozita. Velmi dlouho se u ni projevovala kočičí chřipka. Zůstavá u ni plachost a nedůvěra k lidem. Proto zatím není možné umístění do nového domova. Pokud se Vám Čertička libí a nemůžete mít doma svého...